Co jsme zač?

Jsme společenství aktivních, nápaditých a veselých lidí, které nebaví ztrácet svůj drahocenný čas s montováním nábytku. A přesně takhle náš příběh začal. 

Na počátku všeho byla parta nadšenců, Dušan, pandemie, láska a myšlenka. Za dob koronaviru byznys radostí zrovna nevýskal, ale zároveň dal Covid lidstvu jeden velký dar - prostor a čas probudit ty tvůrčí osůbky uvnitř nás, které se pod nadvládou moderní uspěchanosti krčí v koutě na hrášku. 

Takže vlastně můžem říct, díky Covide!

Takhle totiž ožilo i několik kreativních dušiček na Moravě. Zapracoval osud a se společným zápalem pro práci, tabulí plnou nápadů, odporem k montování nábytku, a nově objevenou láskou k technice zapadlo vše na správné místo jako puzzle (a taky náš nábytek), no a MODULOVE bylo na světě. 

Za touto značkou se ukrývá parta skvělých lidí, kteří vychytávají mouchy od designu přes konstrukci, 3D tisk až k dokonalému balení produktu, a kteří to dělají s poctivostí a láskou sobě vlastní.

 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení